Pierwsza Wizyta

Dzięki profesjonalnej diagnostyce oraz wykwalifikowanemu Zespołowi Profirehab, już pierwsza wizyta przynosi widoczne rezultaty.

Pierwsza wizyta w Profirehab

Konsultacja

Podczas konsultacji przeprowadzamy wywiad z pacjentem. Podstawą skutecznego leczenia jest profesjonalna diagnostyka, czyli znalezienie przyczyny dolegliwości. Jeżeli posiadasz jakiekolwiek badania (zdjęcia RTG, Rezonans Magnetyczny, USG itp.) koniecznie weź je ze sobą.

Grzegorz Skorus rozmawiający z pacjentem w swoim gabinecie Profirehab

Badanie Manualne

Badanie manualne ma na celu diagnostykę ograniczeń ruchowych i zaburzeń w ciele Pacjenta. Nasz autorski program badań manualnych ma swoje podstawy w długoletniej praktyce i licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Podczas pierwszej wizyty diagnozujemy problem i przystępujemy do terapii.

Grzegorz Skorus w trakcie zabiegu ze swoim pacjentem, pacjent siedzi

Terapia

Dobrze przeprowadzona diagnostyka pozwala nam uzyskać efekty już na pierwszej wizycie - zmniejszenie/wyeliminowanie bólu, zwiększenie zakresu ruchu, poprawa stanu i samopoczucia pacjenta. Podczas pierwszej wizyty, jak i podczas kolejnych stosujemy liczne zabiegi terapeutyczne dostosowane do potrzeb Pacjenta.

Cena wizyty nie zmienia się ze względu na ilość zastosowanych zabiegów - naszym celem jest skuteczna terapia i zadowolenie naszych Pacjentów.

Grzegorz Skorus w trakcie zabiegu z pacjentem, pacjent leży, Grzegorz uciska brzuch pacjenta

Duża część naszej pracy to radzenie sobie ze skutkami siedzącego trybu życia, oraz chorobami cywilizacyjnymi. Pamiętaj, że najlepiej jest zapobiegać a nie leczyć. Jeżeli chcesz zapobiec dolegliwościom związanym z Twoją pracą i stylem życia - zadbaj o regularne wizyty u Fizjoterapeuty, który pomoże Ci wzmocnić swoje ciało i zminimalizować skutki nieprawidłowych nawyków ruchowych. Jak z samochodem 😀.

Raz do roku przyjdź na “przegląd”. Podczas jednej wizyty jestesmy w stanie wybadać najmniejsze błędy (nawet jeśli jeszcze nic Ci nie dolega), skorygować ciało, wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń. Ból jest zawsze prośbą Twojego organizmu o zmianę. Jeśli się już pojawi, to wymaga leczenia (kilku terapii), więc więcej Twojego czasu oraz pieniędzy.

Jeżeli chcesz pozbyć się uciążliwych dolegliwości zapraszamy na konsultację, podczas której zdiagnozujemy problem i zaproponujemy optymalną metodę leczenia.